Kendini Yenilemiş bir Karaciğer…

 

Karaciğer yenileme….

Bizim hazırladığımız Karaciğere faydalı maddelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş kahve formunda ve toz olarak tüketebileceğiniz ürünlerimizde karaciğerin yenilenmesi açısından oldukça faydalıdır. Karaciğer yağlarını eritir ve toksik maddelerden arındırır..Size uygun olanını seçmenizde ve kendinize uygun bir arındırma vücudun yenilenmesine fırsat verme programınızı bu dönem boyunca neler tuketip nelerden uzak durmanız gerektiğini beraberce keşfedebiliriz…

Eğer sağlıklı, genç ve dinç kalmak istiyorsanız bir kere kızartma yemeklerden uzak durmanız gerekiyor. Kızartma yerine haşlama, buğu, barbekü yada fırın yemeklerini tercih edin. Beyaz rafine un, şeker ve tuzdan uzak durmanız gerekir. Çünkü rafine un ve beyaz şeker alımı vücudunuzu yorduğundan dolayı iç organların çabuk yaşlanmasına sebep olur. Bu değişimden ilk etkilenecek yerler ise böbrek ve karaciğer olacağından bu organlardaki sorunlar göz altlarınıza morluklar ve yüzünüzde kırışıklıklar ile sonuçlanacaktır. Tuz ise başlı başına bir problemdir ve fazla tuzun zarar vermediği organ yok gibidir. Kalp, böbrek, karaciğer, kemik sistemi, mide, bağırsaklar gibi hayati noktalara ve hücre içi tampon sistemlerine kadar her yere zarar vermektedir. Besinlerdeki tuz miktarı günlük ihtiyacımızı karşılamaktadır. Bu yüzden en azından günlük iki öğününüzde tuz almamanız sağlığınız için iyidir. Tuz yerine ise daha önce belirttiğimiz gibi; limon,zerdeçal ikilisini kullanmanızı öneririz. Zerdeçal içindeki Curcumuin maddesinin karaciğeri yenileyici etkisi olduğu gibi kolon sistemine de faydası vardır. Ayrıca günde 1,5 litre su içmeyi unutmamalısınız. Bol yeşil sebzeleri ve her türlü taze doğal meyveyi yemeyi ihmal etmeyin. Kür süresi boyunca; çay, kahve ve kola tüketimini mümkünse durdurun ve sadece Su için.

Ayrıca ;

Günlük yürüyüş planıyla sadece yirmi dakika açık havada yürüyüş , eğer zamanınız yoksa en azından işe gidip gelirken kendinize bir yürüme alanı oluşturun. Evinizde ise plates hareketlerini öğrenerek çalışma yapmayı deneyebilirsiniz. Sadece Plates yaparak, eğer fazla yağlanmanız varsa bir ay içinde 2 beden incelebilirsiniz. Son olarak uyku. Kür süresi boyunca ama idealde her zaman günlük 7-8 saat uyumanız gerekir. Bu uyku süresi mutlak karanlık bir odada gerçekleşmelidir.

Son olarak; gördüğünüz gibi sağlıklı olmak ve gençliğinizi korumak zor değil. En büyük ilaç ise zararlı olan maddeleri vücudunuza almamaktır. Tonlarca parayı makyaj malzemelerine ve zayıflama ilaçlarına ve deterjanlara vermeyin. Sitemizde ilgili makaleleri okuyunca ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Bilinçli ve Sağlıklı bir Toplum olma dileği ile.

Sevgiyle…

Eczacı

(/A/Vit-amin.net//)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.