KARACİĞER DETOKS KAHVESİ…

 

Antikansorojen Karaciğer detoks kahve

Sağlık ve gençlik iksiri…….

Karaciğer hastalıklarına karşı ve safra arttırıcı olarak tozu bal ile karıştırılarak kullanılır.Karaciğerde toksik maddelerin parçalanıp, atılacak hale gelmesine yardımcı olur. Karaciğerin hücrelerini alkol,ilaç ve kimyasalların zararlı etkilerinden korur. İçerdiği maddelerin Kronik hepatit (karaciğer iltihabı) dahil, aşırı alkol ve bazı ilaçların neden olduğu safra yolu iltihabı, siroz ve kronik karaciğer hastalıklarında oldukça etkili olduğu belirlenmiştir.
Karaciğerin çalışmasını destekler ve yeni karaciğer hücrelerinin oluşmasına yardımcı olur, karaciğerin fonksiyonunu arttırır. Karaciğer yağların parçalanması için gereken safrayı üretir. Safra artışını sağlar. Böbreklerin daha iyi çalışmasına katkıda bulunarak idrar yollarındaki problemlerin giderilmesinde olumlu katkılar sağlar. Alkolün çok kullanılması sonucu gelişen sirozda etkilidir. Ayrıca aşırı sigara içen kişiler için de önemlidir. Yine işyerlerinde çevresel zehirlilik yaratan maddelerle çalışan kişilerde de yararlıdır. Nikotin, alkol, karbonmonoksit gibi maddelerin zararlarını etkisiz hale getirir. İyi bir kan temizleyici ve karaciğer toniğidir.

Karaciğer hormonlarının, ilaçların ve kimyasalların süzülüp temizlenmesinden sorumlu güçlü bir antioksidan olan glutasyon maddesinin oranını %35’ in üzerinde arttırmaktadır. Psoriasis ve kronik mantar enfeksiyonu gibi problemleri olanlar gibi karaciğer fonksiyonları zayıf olan kişilerde de yararlıdır.

Bilinen her hangi bir yan etkisi yoktur.

4leukotriene’ler denilen aşırı iltihapsal maddelerin üretimini katalizleyen lipoxygenaseenzimini engeller. Böylece 4 leukotriene’lerin aşırı üretimi kısıtlandığından onların sebep olduğu düşünülen psoriasis hastalığı da yavaşlatılmış olur. Aynı şekilde karaciğerin fonksiyonelliğini geliştirerek,psoriasis ile ilgili olduğu düşünülen vücuttaki bir nevi içsel toksik maddeler olan polisakkaritlerin uzaklaştırılması işlemini de kolaylaştırır. Yine psoriasis hastalarında yüksek olan GMP ve AMPkimyasallarının oranlarını düşürdüğü tesbit edilmiştir.  Ancak tedavide ısrarcı olunmalıdır, 3 ay kadar da sürebilmektedir. Böbreklerin rejenasyonunu uyarır ve onları zehirli maddelerin toksik etkilerinden korur.
Hücre zarlarınının dayanımını arttırır ve onları stabilize eder. Karaciğerin antioksidan kapasitesini geliştirir ve karaciğer enzimlerinin aktivitesini arttırır. Karaciğer hücre zarlarının entegrasyonunu stabilize eder. Karaciğeri karbontetraklorür ve alkolün zararlı etkilerinden korur.
Siroz hastalığını engeller ve tedavi eder. Karaciğer yağlanmasına etkin bitkilerden elde edilmiştir. Safra salgılanmasını teşvik eder. Kimyasal olarak birflavonoid olan silymarin içeriği yüzünden karaciğerdeki kolestrol sentezini etkilemeksizin safradaki kolestrol yan ürünlerini azaltır. Böylece safra taşlarının oluşmamasına, önlenmelerine yardım edilmiş olunur.
Bağışıklık ve endokrin sistemlerini kuvvetlendirerek, kanserli hastalarda tedavinin kesilmesine neden olduğu için çok ciddi komplikasyonlar olan grip, üst solunum yolu enfeksiyonu, mantarı enfeksiyonlar, hepatit gibi hastalıkları önler; bunların tedavisinde uygulanacak antibiyotikler sonucunda görülebilecek ishal ve diğer problemlerin önlenmesini sağlar.

İnsan vücudu üzerine olumsuz ve toksik etki yapan her şeyi yok eder. Bağışıklığı hiçbir toksik etki yapmaksızın güçlendirme özelliği diğer bütün ilaçlara karşı asla erişilemez üstünlüğüdür.

Vücudun biriken toksinlerden ve fazla yağlardan temizlenmesini kolaylaştırır.

 Kan akışını ve dolayısıyla cilde gelen besin miktarını artırarak ciltte iyileştirici (anti-aging) etkiler gösterir.

 Güneş yanıklarında, aknelerde ve diğer cilt problemlerinde etkilidir.

 İnce kırışıklıkları giderir ve yaşlılık lekelerinin rengi açılır.

 Sürekli kullanım ile stres seviyesinde azalma, uyku düzeninde düzelme görülür.

 Yüksek koruma faktörlü güneş kremlerinin içeriğinde yer alan, güneşin zararlı etkilerine karşı etkilidir.

Tüm bu etkiler sonucunda genel fiziksel görünümde bir iyileşme kaçınılmazdır. Sağlıklı bir diyet ve aktif bir yaşam stili ile birlikte düzenli  tüketimi vücudunuzun normal, sağlıklı haliyle kalmasını sağlar. Güneşin zararlı etkilerine karşı hücre savunma sistemini harekete geçirir…

Kronik strese, yaşlılığa, uykusuzluğa karşı kullanılması önerilir. Hafızayı güçlendirici etkisi var; konsantrasyon eksikliğini giderir ve bu özellikleri nedeni ile yaşlılığa bağlı Alzheimer gibi hastalıkların önlenmesinde veya ilerlemesinin durdurulmasında etkilidir. Anti alerjik etkisi ile genel alerjilerden şikayeti olanlara da faydalı olur..

İçerdiği…..

Ergosterol

Kumarin

Mannitol

Laktonlar

Alkoloidler

Doymamış yağ asitleri

%70 klorofil içerir.
• A,B,C,E vitaminleri içerir; B17 kanser hücrelerini öldürüyor.
• Topraktan bitkiye geçebilen 102 elementten 92’sine sahiptir.
• Kalsiyum, demir, fosfor, magnezyum kaynağıdır.
• Gaz şişkinlik gibi sorunlarda rahatlatır.
• Enerji verir, daha az uykuya ihtiyaç duyarsınız.
• Sindirime yardımcı olur.
• Bağışıklık sistemini güçlendirir.
• Kandan ve hücrelerden toksinleri temizler. Alkalize eder, kanın pH’ını dengeler.
• Kanın oksijen taşıma kapasitesini arttırır.
• Kan şekerini dengeler.
• Kırmızı kan hücrelerini arttırır. Kandaki bakterileri yok eder.
• Antioksidan, anti-aging özelliği vardır.
• Kilo vermeye yardımcı olur.

Vitaminler ve mineraller…..ile de

Vücutta birikim yapmış zararlı maddelerin atılmasını (detoks özelliği)  kolaylaştırır..sık idrara çıkma, hafif bulantı da belirtisi olup,faydalı olduğunu gösterir…Toksinlerin  dışarı atılımı  bulantı kusma..deride  döküntü ,terleme  , idrar  yoluyla   yada  ishal olarak  gerçekleşmektedir..Bu arada  vücudu  susuz  bırakmamakta  fayda vardır..Günde en az 2 litre suyunuzu içiniz…

Şifa Olsun….

(/Vit-amin.net//)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.