Kategori arşivi: BURÇ

BALIK

BALIK……

Neptün’ ve  “Esrarlıyım” demektir…

Neredeyse hepiniz birer ilham perisi sayılırsınız. Bir peri kadar sevimli, narin, görür görmez hemen herkesin hayran olduğu bir pırıltı saçarsınız..

Hayal gücünüz en özel yeteneğinizdir. Hatta hayallerle gerçeklerin birbirinin yerine geçtiği bir noktadan bakarsınız dünyaya.

Ama kesin olan şu ki, çekim alanınızdan ayrılamayız. Ayrılmak da istemeyiz zaten. Sizin bizlere benzemeyen nedenlerle verdiğiniz kararlar vardır. Mantığınız başka türlü çalışır.Aşk sizin için baştan aşağı romantizmdir.. Şefkatiniz, merhametiniz ta içinizden gelir. Gerekirse fedakarlık etmekten kaçınmazsınız…Son derece duyarlısınız. Nezaketsizlik, kabalık ve merhametsizlik balık burcu kadınının kaldıramayacağı davranışlardır. Tahammül sınırınız değişkendir…Fakat bütün bu fırtınalar sizin içinizde kopar. İçsel derinliğiniz o derece yüksektir ki, bunu anlatmak için çaba göstermezsiniz. Nasılsa sizi ancak hocanız yeni eşinizden başka kimse anlamayacaktır.

Böylece dışarıya sorunlarınızı değil ancak neşenizi ve enerjinizi yansıtırsınız. İlginç bir şekilde de huzur saçarsınız. İnsanlar sizin yanınızda sakinleşir, iyimser ve neşeli bir ruha bürünür. Telaştan nefret edersiniz. Acele işlerle işiniz olmaz hiç.
Bütün bunlar birleştiğinde bir kurdu kuzuya çevirmeniz işten değildir. Ne mutlu size.

Sevilmek istersiniz. Sadece sevilmek. Romantizmiseversiniz..

Zarafetiniz, telaşeden uzak durmanız, inceliğiniz, nezaketiniz ve belki de en önemlisi talepkar olmadaki utangaçlığınız yüzünden erkeklerin şımartmayı en
çok sevdikleri kadınlar sizin aranızdan çıkar.

Sevdiğiniz sizin yanınızda kendisini güçlü ve kadını için dünyayı alt edebilecek cesarete sahip bir şövalye gibi görür. Sizin yanısıra kendisinde yarattığınız bu etkiye de aşık olur.
Bir balık kadını içindeki gerçek kadını keşfedecek bir beyaz atlı prens ister.

Size müthiş bir hediye verildi:

Şans!

Burcunuzun yöneticisi Neptün şans ve bolluk gezegenidir.
Bazı zamanlarda kimse için açılmayan kapıların sizin için açıldığını, çözümü mümkün olmayan problemlerin sizin hiç bir çaba göstermenize gerek kalmadan çözülüverdiğini, hayatınızın en ihtiyaç duyduğunuz döneminde o ihtiyacı giderecek insanların karşınıza çıktığını mutlaka deneyimlemişsinizdir.

Anlayacağınız sevgili balıklar, dünya sizin hayatta kalmanız için çalışır.

Velhasıl sevgili balık, iyi ki doğdunuz. Siz bizim saf masum ve şanslı tarafımızsınız.

Siz olmasaydınız dünyamız gizemden büyüleyicilikten yoksun kalırdı.

Hayallerden, rüyalardan, bolluk ve bereketten yana da öyle

İyi ki doğdunuz.. İyi ki varsınız…Nice MUTLU Sağlıklı başarılı kazançlı senelere…Hocam yeni eşimle..

Sevgiyle…

Eczacı Filiz